Reprezentanca Slovenije U19, ki jo vodi Andrej Dobovičnik, je na prvi prijateljski tekmi v Rogatcu premagala Srbijo.

V Rogatcu je bilo kar 6:0 za Slovenijo, ki je nadigrala reprezentanco Srbije. Po dva zadetka sta dosegla Timotej Debeljak (FC Litija) in Matej Ahčin (FSK Stripy), po enega pa sta dodala Tilen Gajser (Maribor) in Patrick Osredkar (FC Litija). Priložnost za igro sta dobila tudi preostala naša dva igralca - Marko Bjelčević in mladi Vid Kos. Slovenija je na začetku tekme potrebovala nekaj minut, da se je ogrela, nato pa v drugi polovici prvega polčasa začela igrati svojo igro in na koncu zasluženo zmagala. Tekmo je na tribuni spremljal tudi Denis Ramić, igralec srbske članske reprezentance in našega kluba, starši našega igralca Marka Bjelčevića, brat Patricka Osredkarja - Matevž ter še en naš bivši mladinec Mahir Hrnjić. Jutri reprezentanco čaka še ena prijateljska tekma proti Srbiji - v športni dvorani v Podčetrtku se bo tekma pričela ob 17. uri. Vabljeni! Čestitke naši reprezentanci za zmago!