Člansko moštvo

Članska ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je prišla že do pete zmage na peti tekmi v letošnji sezoni 1. SFL. Naši igralci so bili boljši od ekipe Siliko Rem Power z rezultatom 7:0.

FC Litija ostaja nesporni vladar primata ob Savi! Naša ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je danes s suvereno in povsem zasluženo zmago premagala ekipo KMN Sevnica. Rezultat je bil 1:8, čeprav bi bilo glede na priložnosti lahko še bolje. Tri točke tako odhajajo k nam v Litijo!

Članska ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je v drugem krogu 1. SFL prišla do zaslužene in visoke zmage proti ekipi FutureNet Maribor. Končni rezultat je bil 7:3, med polčasom je semafor kazal 3:0. Dva zadetka je dosegel Alen Fetić, po enega pa so dodali Danijel Pantić, Teo Turk, Klemen Duščak, Borut Ručna, en gol pa so si Mariborčani zabili sami.

Članska ekipa, ki jo letos vodi Damir Pertič, je v 3. krogu 1. SFL prišla do nove in pričakovane zmage. Naši člani so bili z rezultatom 0:7 boljši od novinca v ligi, ekipe FC Ivančna Gorica. Po dva zadetka sta dosegla Alen Fetić in Teo Turk, po enega pa so dodali Klemen Duščak, Denis Totošković in Nikola Jelić. Veseli tudi dejstvo, da so svoj debi v članski ekipi dočakali tudi trije iz lanske šampionske ekipe U19. Čestitke ekipi za zmago!

Članska ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je v prvem krogu nove sezone 1. SFL visoko premagala ekipo KMN Bronx. Rezultat na Škofijah je bil 2:7, ob polčasu je bilo 1:2. Štiri zadetke je dosegel Alen Fetić, po enega so dodali Borut Ručna, Teo Turk in vratar Vid Sever.