FC Litija, je novi stari superpokalni prvak! Skupaj je to za naš klub že 8. superpokalni naslov! Naš nasprotnik je bila ekipa FutureNet Maribor, naša ekipa pa je slavila z 1:0. Edini zadetek je v 19. minuti dosegel Nikola Jelić. Na TEJ POVEZAVI (futsal.si) si lahko preberete tudi kako je potekala tekma, ogledate si lahko posnetek tekme in preberete izjave obeh trenerjev in kapetanov. Na tem mestu se želimo še enkrat zahvaliti tudi naši navijaški skupini Litijski levi, ki je opravila dolgo pot do Ljutomera in nas glasno spodbujala skozi celotno srečanje! Hvala! Gremo naprej - skupaj smo močnejši!

Nagrade za najboljše sta podelila Danilo Kacijan, podpredsednik NZS in Samantha Tina Lovše, predsednica KMN pri NZS. Ob tem sta bila pred tekmo podeljeni dve plaketi in sicer je prvo prejel Dejan Nikolić Koprivec, dolgoletni futsal sodnik, ki je letos zaključil svojo kariero, drugo pa je prejel klub KMN Tomaž Šic Bar za zahvalo in pomoč pri organizaciji futsal dneva.

Superpokal 2017, 2.9.
FutureNet Maribor – FC Litija 0:1 (0:1)
0:1 Jelić (19.)

superpokalna
superpokalna2