Članska ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je v prvem krogu nove sezone 1. SFL visoko premagala ekipo KMN Bronx. Rezultat na Škofijah je bil 2:7, ob polčasu je bilo 1:2. Štiri zadetke je dosegel Alen Fetić, po enega so dodali Borut Ručna, Teo Turk in vratar Vid Sever.

Tekma se je začela silovito, saj smo v šesti minuti videli kar tri zadetke v eni minuti. V vodstvo je Litijo popeljal Alen Fetić, takoj je izenačil Nik Zajc, Borut Ručna pa je še v isti minuti dosegel zadetek za 1:2. Do konca polčasa smo spremljali igro, kjer je imela naša ekipa žogo nekoliko več v posesti, nekajkrat se je izkazal vratar Bronxov Alen Mordej in polčas se je končal z minimalnim vodstvom Litije. V drugem polčasu je za povišanje vodstva hitro zadel Teo Turk, nato je z dvema zadetkoma na sceno ponovno stopil Alen Fetić. Ekipa Brona je poizkusila z vratarjem v polju in tako je Nik Zajc v 38. minuti znižal na 2:5, upe na kakršenkoli preobrat pa sta zatrla zadetka vratarja Vida Severja ter nato še četrti zadetek Alena Fetića. Ostale rezultate pa si lahko pogledate na TEM LINKU.