Članska ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je prišla že do pete zmage na peti tekmi v letošnji sezoni 1. SFL. Naši igralci so bili boljši od ekipe Siliko Rem Power z rezultatom 7:0.

Ob visoki zmagi sta po dva zadetka dosegla Alen Fetić in Danijel Pantič, po enega pa so dodali Teo Turk, Nik Jelič in Denis Totošković. Rezultat je bil že ob polčasu 4:0 za našo ekipo, na koncu pa so naši igralci tekmo mirno pripeljali do konca. Ponovno veseli dejstvo, da so priložnost za igro dobili prav vsi igralci, vključno s člani ekipe U19. Tekma je minila tudi v znamenju 7. obletnice ustanovitve navijaške skupine Litijski levi, ki ji medtem čestitamo in se jim zahvaljujemo za navijanje! Več o tem krogu pa na TEJ POVEZAVI. V naslednjem krogu se obeta letošnji veliki derbi, ko bo naša ekipa gostovala v Rogatcu pri ekipi KMN Dobovec. Čestitke ekipa!