Članska ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je doživela prvi poraz v tej sezoni. V derbiju kroga je bil domači Dobovec zasluženo boljši z rezultatom 8:2.

Naši igralci so tekmo začeli odlično, saj je Denis Totošković že v 30. sekundi našo ekipo popeljal v vodstvo. Toda v nadaljevanju tekme je bilo v igri preveč napak, kar so gostje kaznovali s številnimi zadetki, en gol pa si je naša ekipa zabila celo sama. Drugi zadetek za našo ekipo je prispeval Klemen Duščak. Čeprav noben poraz ni lahek in si želimo vsako tekmo zmage, pa je tokrat ta poraz očitno prišel kot opozorilo pred nadaljevanjem prvenstva. Treba se bo kaj naučiti in odpraviti napake ter v nadaljevanje sezone kreniti še z večjo željo in še boljšo igro. Glave gor fantje!

Dobovec Pivovarna Kozel – FC Litija 8:2 (5:2)
0:1 Totošković (1.), 1:1 Jurić (3.), 2:1 Mordej (7./6m), 3:1 Jurić (10.), 4:1 Duščak (15./ag), 4:2 Duščak (16.), 5:2 Mordej (18.), 6:2 Jurić (21.), 7:2 Čujec (28.), 8:2 Mordej (40.)