Članska ekipa se je po zmagi proti Benediktu uvrstila v četrtfinale pokala Terme Olimia! V domači dvorani je bila naša ekipa boljša z rezultatom 6:1.

Varovanci trenerja Damirja Pertiča so že na začetku zagospodarili na parketu in pokazali, da so povsem resno vzeli to tekmo. In ko je tako, je našo ekipo težko zaustaviti. Nekaj časa je ekipo trenerja Tomislava Novaka še reševal Tjaž Lovrenčič, nato pa je udaril odlični Alen Fetić, svoja zadetka pa sta dodala še vedno borbeni Denis Totošković in Teo Turk, za rezultat polčasa 3:0. V drugem polčasu je zadetek dodal domačin Danijel Pantić, en gol so si v lastno mrežo gostje zabili sami. Vmes je Urban Senekovič dosegel častni zadetek za goste, končni izid pa je s prvencem v članski ekipi dosegel mladi Tevž Peskar Curk. Sedaj ekipa čaka na žreb, kdo bo njihov nasprotnik v četrtfinalu pokala Terme Olimia, naslednji teden pa naša ekipa v okviru 1. SFL odhaja na gostovanje v Maribor. Čestitke ekipi!

VEČ O 1/8 FINALA POKALA TERME OLIMIA (klik)