Članska ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je v 12. krogu 1. SFL prišla do nove zmage. Z rezultatom 9:0 je naša ekipa odpravila ekipo FC Ivančna Gorica.

Obramba Ivančne Gorice je rezultat 0:0 držala vse do 6. minute, ko je mrežo gostov načel Teo Turk. Toda tu se naši igralci nisto ustavili. Do konca polčasa so Denis Totošković, Gašper Vrhovec, Alen Fetić in Borut Ručna dodali še po en zadetek. Tudi drugi polčas se je začel po željah naše ekipe - Totošković, G. Vrhovec in Fetić so dodali še po en zadetek, za končni izid pa je poskrbel mladi Anes Rekanović, še lani član ekipe U19, ki je osvojila naslov državnih prvakov. Da pa je mreža naše ekipe ostala nedotaknjena pa je z nekaj izvrstnimi obrambami poskrbel Žiga Dovč, ki je tokrat dobil priložnost v vratih namesto Vida Severja, ki ga je trener Damir Pertič spočil za prihodnja srečanja. V naslednjem krogu doma našo ekipo čaka ekipa KMN Sevnica. Čestitke naši ekipi za novo zmago!

FC Litija – FC Ivančna Gorica 9:0 (5:0)
1:0 Turk (6.), 2:0 Totošković (11.), 3:0 Vrhovec G. (12.), 4:0 Fetić (16.),5:0 Ručna (18.), 6:0 Totošković (22.), 7:0 Vrhovec G. (28.), 8:0 Fetić (36.), 9:0 Rekanović (40.)