Članska ekipa je prišla do nove zmage in se utrdila na prvem mestu 1. SFL!

Članska ekipa pod vodstvom Damirja Pertiča, nadaljuje s pozitivnim nizom. Včeraj so bili v domači športni dvorani boljši od ekipe KMN Sevnica, bilo je 5:3, ob polčasu 2:0. Za našo ekipo je dva zadetka dosegel Alen Fetić, po enega pa so dodali Klemen Duščak, Nikola Jelić in Denis Totošković. Fetić je za 1:0 zadel po kazenskem strelu, ki so ga sodniki določili po igri gostov z roko v kazenskem prostoru, na 2:0 pa je pred polčasom povišal Klemen Duščak. V drugem polčasu je Jelić povišal na 3:0, nato so se gostje skoraj vrnili v igro, nakar je udarila naveza iz reprezentance Fetić-Totošković, ki je dvakrat zadela in tekmo mirno pripelajala do konca. Naslednji teden v Litiji gostuje ekipa KMN Oplast Kobarid, vendar se bo tokrat igrala 1. tekma četrtfinala pokala Terme Olimia.

Omeniti pa moramo še en dogodek, in sicer je v športni dvorani Litija s strani navijačev Litijski Levi odmevalo "Bronx Škofije!", "Držite se Bronxi" in "Levi so z vami!", saj smo izvedeli, da je bila ekipa FC Bronx udeležena v prometno nesrečo. Na srečo naj bi bilo z igralci vse vredu, kar je najpomembneje. Srečno Bronxi!

VEČ O 13. KROGU 1. SFL (KLIK)

1. SFL, 13. krog, 8.12.
FC Litija – KMN Sevnica 5:3 (2:0)
1:0 Fetić (15./6m), 2:0 Duščak (19.), 3:0 Jelić (28.), 3:1 Krnc (31.), 3:2 Račič (37.), 4:2 Fetić (37.), 5:2 Totošković (39.), 5:3 Škorić (40.)