Po evropskem prvenstvu, ki se je zaključil minuli vikend, se v športno dvorano Litija vrača 1. SFL. In to s kakšno tekmo - v Litijo jutri prihaja KMN Dobovec!

Tekma bo torej v petek, 16.2.2018 ob 20. uri v ŠD Litija. In zakaj priti na to tekmo? Slovenska reprezentanca je imela na zadnjem prvenstvu 14 igralcev od tega jih imata naš klub in jutrišnji tekmec skupaj kar 10! Člani Litije so Alen Fetić, Denis Totoškovič, Vid Sever, Teo Turk, Anže Širok in Gašper Vrhovec, pri Dobovcu pa Damir Puškar, Rok Mordej, Kristjan Čujec in Žiga Čeh. Pri naši ekipi bo zagotovo manjkal Gašper Vrhovec, pri Dobovcu bosta manjkala Kristjan Čujec in Žiga Čeh. Toda to še ne pomeni, da se nam ne obeta izvrstna tekma, kar so v izjavah pred tekmo povedali tudi v obeh taborih. Zato vabljeni v športno dvorano Litija! Srečno ekipa!

Zapisi in izjave pred tekmo:
"KDOR BO PRIŠEL V LITIJO, MU NE BO ŽAL, OBETA SE PRAVI FUTSAL!" (futsal.si, 15.2.2018)
FUTSAL TEKMA MESECA: ZA 1. MESTO IN 10 REPREZENTANTOV SLOVENIJE (futsal.si, 14.2.2018)