Članski ekipi, ki jo vodi Damir Pertič, ni uspelo osvojiti druge letošnje lovorike. V finalu pokala Terme Olimia je bil boljši Dobovec, ki mu na tem mestu iskreno čestitamo za njihov prvi pokalni naslov. Nam žal jubilejnega desetega ni uspelo osvojiti.

Podčetrtek je tudi letos gostil štiti najboljše ekipe v pokalu, ki so se najprej pomerile v dveh polfinalih in včeraj še v finalu. Tam je bil Dobovec z rezultatom 2:4 boljši od naše ekipe, kateri je včeraj manjkalo nekaj več svežine in zbranosti pred vrati nasprotnika. Zadetka za našo ekipo sta dosegla Klemen Duščak in Anže Širok. Igralcem nimamo kaj očitati, zato fantje glave gor in gremo naprej do glavnega cilja!

Na tem mestu še iskrene čestitke našemu bivšemu vratarju Damirju Puškarju, ki je prejel zlato žogo za najboljšega slovenskega igralca minulega leta! Čestitke Puška! Čestitke pa prav tako Tanji Vrabel za naslov najboljše slovenske igralke v minulem letu!

Več o samem finalu pa si lahko preberete na POVEZAVI SPLETNE STRANI FUTSAL.SI!