Članska ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je z odliko opravila tudi z zadnjo tekmo rednega dela 1. SFL. V petek so v športni dvorani v Kobaridu, premagali ekipo KMN Oplast Kobarid.

Naša članska ekipa je v Posočju slavila z rezultatom 2:4.  Dva zadetka je dosegel Teo Turk, po enega pa sta dodala Nikola Jandrić in Anže Širok, ki je tako zadel proti svojemu bivšemu klubu. S to zmago je naša ekipa le še potrdila prvo mesto po rednem delu 1. SFL. Veseli tudi dejstvo, da je v članskem dresu debitiral Dejan Gojić, ki v sebi skriva velik potencial, priložnost za igro pa sta ponovno dobil Anes Rekanović in vratar Nejc Urbanija (sicer vratar ekipe U19). V četrtfinalu se bomo pomerili z ekipo Siliko Futsal, igra pa se na dve dobljeni tekmi. Prva bo že v petek, 16.3. ob 20. uri v ŠD Litija. Vabljeni!

Več o 18. krogu 1. SFL (KLIK)

KMN Oplast Kobarid – FC Litija 2:4 (1:2)
1:0 Lenarčič (4.), 1:1 Turk (17.), 1:2 Jandrić (18.), 2:2 Koren (22.), 2:3 Širok (25.), 2:4 Turk (30.) 

SLIKE S TEKME (foto: KMN OPLAST KOBARID):