Člansko ekipo, ki jo vodi Damir Pertič, danes čaka druga četrtfinalna tekma. Z morebitno zmago se naša ekipa že lahko uvrsti v polfinale 1. SFL.

Člani odhajajo na Vrhniko, kjer se bodo pomerili z ekipo Siliko Futsal. Na prvi tekmi, ki so jo naši igralci dobili z 2:0, smo videli zelo agresivno in borbeno igro z obeh strani. Kako bo danes, pa bomo videli danes okrog 22:30. ure, ko bo jasno ali se je naši ekipi uspelo uvrstiti v polfinale 1. SFL, ali pa bo potrebno odigrati še eno srečanje. Mi si želimo, da igralci že danes opravijo svoje delo, tako razmišlja tudi trener Pertič, ki pravi: „Nismo še dokončali dela in ne smemo nikakor dopustiti, da nam pade koncentracija. V polfinale se moramo uvrstiti v petek!“ Tekma se bo na Vrhniki pričela ob 20:30. uri. Srečno ekipa!

VEČ PA TUKAJ {KLIK} (futsal.si)