1. SFL: Prva polfinalna zmaga je tu!

Članska ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je prišla do prve polfinalne zmage. Z rezultatom 5:3 so naši člani premagali Futsal club Maribor.

V zanimivi tekmi smo videli hitro vodstvo naše ekipe s 3:0, toda Maribor se je do polčasa vrnil. V drugem polčasu so naši zadeli še enkrat in zasluženo slavili prvo polfinalno zmago. Za Litijo je dvakrat zadel Borut Ručna, po en zadetek pa so dodali Alen Fetić, Teo Turk in Anže Širok. Druga polfinalna tekma bo na sporedu v petek, 6.4.2018 ob 20. uri v športni dvorani Litija! Čestitke ekipi!

FC Litija – FutureNet Maribor 5:3 (4:2)
1:0 Turk (4.), 2:0 Rednak (9./ag), 3:0 Fetić (13.), 3:1 Vrabel (16.), 3:2 Rednak (17.), 4:2 Ručna (20.), 4:3 Markić (23.), 5:3 Širok (25.)