Selekcija U15

Grb LitijaV Litiji sta se srečala stara znanca iz prve futsal lige, ki sta pred tekmo zasedala sredino prvenstvene lestvice. Domači so se pred svojo publiko prvič predstavili v novih črno-roza dresih.
Gostje so prvi prišli do prave priložnosti v 3. minuti. Po lepi dvojni podaji s Hrvatinom je Depangher z roba kazenskega prostora ustrelil mimo gola Severja. Takoj zatem so Litijani prevzeli pobudo, gostje pa so prežali predvsem na protinapade.

Grb LitijaV Litiji je na tekmi 5. kroga na lokalnem derbiju gostovala ekipa Sevnice. Domači so se jim zoperstavili z okrnjeno ekipo, manjkalo je namreč kar nekaj domačih igralcev, med drugim tudi Borut Ručna, trenutno drugi na lestvici strelcev prve lige.

Grb LitijaFC Litija se je v 1. krogu 1. SFL v tekmi z aktualnimi državnimi prvaki predstavila v prenovljeni zasedbi, z novinci Turkom, Šturmom, Jeličem in Lahom. Domači so bolje začeli tekmo in povedli že v 4. minuti,ko je po podaji iz kota zadel Gašper Vrhovec. Le pol minute zatem, ko so igralci Dobovca krenili ssredine, je sledil odvzem žoge povišanje vodstva na 2:0. Vrhovec je s pravim evrogolom s približno 10m ometel pajčevino iz zgornjega levega kota vrat vratarja Marka Pečka.

V Litijo je na derbi 3. kroga prišla v goste ekipa iz Maribora s kar štirimi igralci, ki so v preteklosti branili domače barve. Puškar, Totošković in Jandrić so bili še v pretekli sezoni člani FC Litije, medtem ko je Simenunović že lani gostoval v Litiji v dresu Dobovca. Domači so se jim zoperstavili z zelo mlado zasedbo, v kateri so manjkali kar štirje standardni igralci. Hasanbegović zaradi rdečega kartona v prejšnjem krogu, Šturm zaradi maturantskega izleta, poškodovana pa sta Gregorič in Duščak. Svoj prvi nastop pred domačimi gledalci je dočakal vratar Sever, prvič sta bila v ekipi tudi 16-letni Nejc Vrhovec in 17-letni Rekanović.