UEFA FUTSAL EURO 2018: Remi med Slovenijo in Srbijo

Slovenska futsal reprezentanca je s tekmo proti Srbiji otvorila UEFA FUTSAL EURO 2018, ki poteka v Areni Stožice!

Slovenska reprezentanca se je s Srbijo razšla z rezultatom 2:2, ob polčasu je bilo 2:1. Naša reprezentanca je povedla v 5. minuti po odličnem prodoru igralca našega kluba Alena Fetića, ki je z golom hitro ogrel dvorano Stožice. To pa je na noge dvignil Gašper Vrhovec v 15. minuti, ko je s fantastičnim zadetkom dosegel zadetek za 2:0. Srbi pa se niso predali, hitro je rezultat v 18. minuti znižal Denis Tomić. V drugem polčasu smo videli taktično in borbeno igro iz obeh strani, dokler Srbija dve minuti pred koncem ni zaigrala z vratarjem v polju. To so ji je obrestovalo dobre pol minute pred koncem srečanja, ko je po strelu Mladena Kocića nogo podstavil Dragan Tomić in postavil končni izid. Do konca prvenstva bosta obe reprezentanci igrali še z Italijo.