Člansko moštvo

loading...

Mlajše selekcije

loading...

Splošne informacije

loading...

rs okna 811 204

S 1. julijem se je pričel prestopni rok, kjer pa je naša ekipa letos zelo aktivna. Po koncu sezone v našem klubu smo vedeli, da bo treba zasedbo nekoliko prevetriti in okrepiti. To smo trenutno storili s štirimi novimi igralci, vsi pa so bivši člani ekipe ŠD Extrem, ki se jim zahvaljujemo za korektnost pri izvedbi prestopov. Prva okrepitev je Teo Turk, kapetan mlade reprezentance Slovenije, ki je izkušen in preverjen tudi že v 1. SFL in je letnik 1996. Drugi je Matej Gregorič (1990), ki je bil tudi že vpoklican v člansko reprezentanco. Ostala dva, ki si ju je zaželel trener Horvat pa sta Vid Sever (1989) in Nikola Jelić (1991), ki bosta dopolnila igralsko zasedbo v novi sezoni. Več o dogajanju in morebitnih odhodih in prihodih pa v prihodnjem mesecu. Vsem novim igralcem pa izrekamo dobrodošlico in jim želimo veliko uspešnih iger v novem dresu!