Člansko moštvo

loading...

Mlajše selekcije

loading...

Splošne informacije

loading...

rs okna 811 204

Članska ekipa, ki jo vodi Damir Pertič, je včeraj izgubila proti Mariboru.

V generalki pred final fourom je naša ekipa izgubila proti Mariboru z 9:3. To je dobro opozorilo pred naslednjim vikendom, ko ekipa odhaja v Podčetrtek, kjer bodo igrali na zaključnem turnirju pokala Terme Olimia in bo njihov nasprotnik Dobovec. Zadetka za našo ekipo sta dosegla Gašper Vrhovec in Timotej Debeljak, Teo Turk (bivši član naše ekipe) je dosegel avtogol. Naslednja tekma našo ekipo čaka v soboto, 2.3.2019 ob 17. uri v Podčetrtku, v prvo polfinalni tekmi pokala se bodo pomerili z Dobovcem. Vabljeni v Podčetrtek! Fantom pa - glave gor in veliko sreče na prvi polfinalni tekmi pokala!

#ZaKogaPaTiNavijas #modrobeli