Člansko moštvo

loading...

Mlajše selekcije

loading...

Splošne informacije

loading...

rs okna 811 204

Bliža se prvi vrhunec sezone, saj je pred nami zaključni turnir pokala Terme Olimia, ki bo ta vikend v Podčetrtku.

Tam bo svoj 10. pokalni naslov napadala tudi naša ekipa, pred katero pa je zahtevna naloga. Čaka nas ekipa Dobovec, ki je verjetno glavni favorit za osvojitev naslova. Toda trener naše ekipe Damir Pertič ima svoja pričakovanja in pravi: "V Podčetrtek odhajamo s pričakovanji, da prikažemo eno izmed najboljših partij v letošnjem letu! Če bo to dovolj za uvrstitev v finale, pa bomo videli po koncu tekme." Njihov nasprotnik bo ekipa Dobovec, ki je glavni favorit pred tem turnijem. "Dobovec je sigurno favorit tekme, vendar vsaka tekma se začne z 0:0, kako pa se bomo lotili ekipe Dobovca pa naj ostane skrivnost," pa o nasprotniku razmišlja Perta. Tudi poškodbe so v letošnji sezoni naredile svoje in Perta pred polfinalom pokala ne spi mirno. "Potdimo lahko, da smo ostali brez Anžeta Široka, Staš Kazič je vprašljiv, ostali pa so pripravljeni na boj," o poškodbah pove naš trener. Kljub mladi ekipi in poškodbam pa se naša ekipa ni okrepila, za kar so se v klubu odločili načrtno, kar pove Perta v pogovoru: "Da,  želeli smo čim več priložnosti nameniti mlajšim igralcem, da pridobijo prepotrebne izkušnje v 1.ligi." Kako pa je Damir zadovoljen z dosedanjim potekom sezone? "Z dosedanjim potekom sezone sem zadovoljen, vendar prihaja končnica, kjer se moramo dokazati in potrditi letošnji napredek," o sezoni pove priljubljeni Perta. Ni pa mogel niti mimo navijačev, ki jih prav lepo vabi v Podčetrtek: "Litijski Levi so resnično naš šesti igralec, zato bi jih radi videli v čimvečjem številu v Podčetrtku! Mi pa jim obljubljamo, da jih ne bomo razočarali." Tudi vsi v klubu si želimo, da v Podčetrtek pripotuje čim več naših navijačev, da našim igralcem pomagajo v boju za novo lovoriko. Naši ekipi želimo vse dobro in veliko sreče! Se vidimo v Podčetrtku!