Člansko moštvo

loading...

Mlajše selekcije

loading...

Splošne informacije

loading...

rs okna 811 204

Članska ekipa, pod vodstvom Bojana Žunka, jutri odhaja v slovensko najstarejše mesto - Ptuj!

Novinec v prvi ligi bo zagotovo trd oreh. "Ekipa Ptuja je novinec v ligi in je zelo težko oceniti nasprotnika. Nekaj igralcev nam je poznanih, prav tako je njihov rezultat iz prve tekme resno opozorilo, da bo tekma trda in nasprotnik visoko motiviran," pa pred tekmo na Ptuj pravi Anže Širok. Domačini so na svoji prvi tekmi premagali Sevnico, medtem, ko je Sevnica presenetila našo ekipi v prvem krogu. Naš pivot pred tekmo še opozarja: "Tekma bo trda, tudi dvorana bo proti nam, domačini se bodo želeli predstaviti v najboljši luči. Ampak sam verjamem, da bomo s pravim odnosom in kvaliteto pripeljali tri točke v Litijo!". Anže bo poleg soigralcev zelo pomemben člen v članski zasedbi, ki bo jutri napadala tri točke. Sam pravi, da še ni stoodstotno pripravljen: "Začetek sezone je zame osebno nekje v skladu s pričakovanji, saj se vračam po operaciji in mi še primanjkuje treningov ter tekem, kar se na terenu tudi vidi. Pomembno je da se čez sezono dvigujem in skupaj z ekipo pridemo v končnico v najboljši mogoči formi," za konec še doda Širok. Tekma bo jutri ob 20. uri v športni dvorani Ljudski vrt na Ptuju. Tekmo bosta sodila Admir Zahovič in Dejan Veselič, delegat srečanja bo Gregor Kovačič. Srečno in pogumno naša ekipa!

širok Stripy
Foto: Nina Novak