Članska ekipa FC Litija se je uvrstila v polfinale 1. SFL. Po preobratu na drugi četrtfinalni tekmi, ki je bila odigrana v Tolminu, so varovanci Tomija Horvata slavili po treh zadetkih brazilskih igralcev.

Naša ekipa je še drugič v enem tednu ugnala ekipo KMN Puntar, ki pa je nudil dostojen upor desetkratnim državnim prvakom. Puntar je po zadetkih Kraglja in Rutarja vodil z 1:0 in 2:1, vendar je na 1:1 izenačil Hugo (to je bil njegov prvi zadetek v dresu FC Litija), popoln preobrat pa je z dvema zadetkoma prinesel še drugi brazilec v vrstah našega kluba, Matheus. Najprej je v 27. minuti izenačil na 2:2, nato pa v 37. minuti s pravo mojstrovino postavil končni izid na tekmi in popeljal Litijo v polfinale državnega prvenstva. Torej samba Huga in Matheusa za polfinale naše ekipe, ki se bo pomerila z ekipo KMN Bronx Škofije.

Več pa si lahko preberete če kliknete TUKAJ.