Članska ekipa FC Litija, ki jo vodi Tomi Horvat, je na prvi polfinalni tekmi, prišla do prve zmage. Naši igralci so bili od Bronxov boljši 2:6 in tako prvo polfinalno zmago spravili pod streho.

Tekma se je zaradi zasedenosti naših obeh dvoran odigrala na Škofijah. Naša ekipa je suvereno začelo in po napaki domačega vratarja je naš vratar Vid Sever z izjemnim strelom zadel preko celotnega igrišča. Nato so Bronxi izenačili po strelu Radiškoviča na 1:1, nato pa je z dvema zadetkoma na sceno stopil Matheus, ki je z dvema zadetkoma postavil izid polčasa v korist naše ekipe. V drugem polčasu je hitro zadel še Gašper Vrhovec, Nik Zajc je znižal za Bronxe. Tekmo sta odločila zadetka Tineta Šturma in Nikole Jeliča, ki sta postavila končni izid 2:6 za našo ekipo. Sedaj sledi enotedenski premor zaradi reprezentančnih tekem, tako bosta druga in tretja polfinalna tekma na sporedu 11. in 14. aprila v športni dvorani Litija. Čestitke ekipi za zmago!

Več pa si lahko preberete če kliknete TUKAJ.