Člansko ekipo danes čaka nadaljevanje 1. SFL.

In to kakšno nadaljevanje! Na sporedu je trenutno najbolj zanimiv derbi v Sloveniji - FK Dobovec proti FC Litija! Tekma se bo igrala v II. OŠ Ratanska vas v Rogaškai Slatini, pričela se bo ob 20. uri. Ekipi sta se pred dvema tednoma pomerili v superpokalu, kjer se je Dobovec po vodstvu naše ekipe z 0:4 vrnil v igro, a nato izgubil po šestmetrovkah. Naša ekipa se je tudi iz tiste tekme nekaj naučila. Za ekipo sta dodatna dve tedna treningov, kar se vsekakor pozna. Ekipa igra vedno več in postaja še bolj nevarna, tudi soigralci so med seboj vse bolj uigrani. V Litiji obljubljamo borbeno tekmo, saj želimo pokazati, da smo skupaj z Dobovcem glavni favoriti za letošnji naslov državnih prvakov. Vmes smo ostali brez glavnega trenerja Tomije Horvata, ki je postal selektor slovenske članske futsal reprezentance. Začasno ga bosta zamenjala pomočnik Željko Pijetlović in Gašper Vrhovec (kapetan, ki okreva po poškodbi): "Zagotovo se nam obeta boljša tekma kot na Vrhniki,“ za futsal.si napoveduje Vrhovec. "Dva tedna treninga se bo obema ekipama poznalo. Dobovec je vmes spoznal karakteristike naše ekipe, mi pa smo tudi pozorni zelo na vse novosti, ki so jih uvedli pri njih, tudi na igro z golmanom,“ doda Vrhovec. Torej obeta se zanimiva in borbena igra z obeh strani, škoda le, da brez gledalcev! Srečno ekipa!