Članska ekipa je prišla do visoke zmage na gostovanju.

Varovanci trenerja Džafića so gostovali v Sevnici in visoko zmagali. V Sevnici je bilo 1:9 za našo ekipo, ki je odlično vstopila v tekmo ter v prvih petih minutah dosegla štiri zadetke. Pod prva dva (oba je dosegel v 2. minuti) se je podpisal Jonhn Lennon. Na 3:0 je v 5. minuti povišal Matic Račič, ki mu je lepo podal Leitao. Portugalec se je v isti minuti podpisal še pod prvi zadetek v dresu FC Litija. Toda naši igralci niso popuščali, toda nekajkrat se je izkazal domači vratar Govekar. Nič pa ni mogel v 15. minuti, ko je prvi zadetek po povratku v naš klub dosegel Josip Jurić. To je bil tudi izid polčasa. V drugem je Gašper Vrhovec s solo prodorom povišal na 6:0. Nato je Sevnica le nekoliko vzpostavila ravnotežje, poizkusili so tudi z vratarjem v polju. Njihovo napako je izkoristil Jonhn Lennon, ki je v 38. minuti dosegel hat-trick. Kneževič je v naslednji minuti znižal na 1:7, z zadetkom za 1:8 pa mu je hitro odgovoril Matej Fideršek. Končni izid je z desetmetrovke s svojim četrtim zadetkom na tekmi postavil Jonhn Lennon, ki je sedaj z Luko Perićem tudi najboljši strelec rednega dela 1. SFL. Dosegel je 19 zadetkov. V naslednjem krogu našo ekipo čaka pomembna domača tekma proti ekipi FC Ptuj, ki je danes izgubil proti Oplastu. Čestitke našim igralcem in le tako naprej!


Posnetek tekme (KLIK)

KMN Sevnica – FC Litija 1:9 (0:5)
0:1 Jonhn Lennon (2.), 0:2 Jonhn Lennon (2.), 0:3 Račič (5.), 0:4 Leitao (5.), 0:5 Jurić (15.), 0:6 Vrhovec (23.), 0:7 Jonhn Lennon (38.), 1:7 Kneževič (39.), 1:8 Fideršek (39.), 1:9 Jonhn Lennon (40.)