Superpokal ostaja v Litiji!

Članska ekipa, ki jo je tokrat prvič uradno vodil Andrej Dobovičnik, je osvojila superpokalno lovoriko! Tako je ekipa na najlepši možen način pričela z novo sezono 2021/22. Naša ekipa je drugo leto zapored po 6-metrovkah premagala ekipo FK Dobovec ter osvojila svojo deseto superpokalno lovoriko. Po rednem delu je bilo 3:3, vse tri zadetke je dosegel Gašper Vrhovec. Pri strelih s šestih metrov je blestel vratar Nejc Berzelak, ki je zablestel že na prvi tekmi v litijskem dresu ter ubranil tri šestmetrovke. S šestih metrov so za FC Litija zadeli: Gašper Vrhovec, Allex, Marko Bjelčevič, Tine Šturm, Igor Osredkar, Patrick Osredkar, Nejc Vrhovec, Domen Krnc in Vid Kos. Pri naši ekipi ni igral brazilec Jedi, ki še čaka na registracijo. Čestitke ekipi za prvo lovoriko v novi sezoni!

Več o tekmi - futsal.si (KLIK)

Futsal Superpokal, Dobrepolje, 28.8.
FK Dobovec – FC Litija 11:12 (3:3, 2:1)
0:1 G. Vrhovec (11.), 1:1 Matošević (12.), 2:1 Čujec (14.), 2:2 G. Vrhovec (29./10m), 2:3 G. Vrhovec (35.), 4:4 Matošević (40.)

Posnetek tekme (KLIK)

Superpokal bravo