Članska ekipa je prišla do druge zmage v sezoni!

Ekipa, ki jo s klopi vodita Željko Pijetlović in Gašper Vrhovec, je pred domačimi igralci prišla do druge zmage v sezoni. V tretjem krogu 1. SFL je bila naša ekipa boljša od ekipe KMN Tomaž Šic bar. Vso delo je bilo opravljeno že v prvem polčasu, ki so ga naši dobili s 5:0. Že v 1. in 2. minuti sta zadela Luka Jamnik in Jonhn Lennon, nato pa 14. minuti kar dva zadetka - zadela sta Timi Debeljak in Tine Šturm. Izid polčasa pa je s svojim zadetkom postavil Denis Totošković. V drugem polčasu so naši nekoliko zmanjšali tempo, gostje so poizkušali še z vratarjem v polju. Končni izid je postavil Matej Fideršek, ki je zadel 36. minuti. S to zmago je naša ekipa skočila na 3. mesto lestvice, s tremi točkami zaostanka za Dobovcem in Ptujem. V naslednjem krogu naši igralci gostujejo na Vrhniki pri ekipi Siliko - tekma bo 2.10. ob 20:30h.

Veseli pa nas dejstvo, da ste se na tribune vrnili vi, drage gledalke in dragi gledalci ter seveda naši zvesti navijači Litijski levi. Hvala tudi vsem za upoštevanje navodil glede nošenja maske in ohranjanja varnostne razdalje. Se vidimo na naslednjim tekmah!

LitijaTomaz60