Članska ekipa je prišla do svoje tretje zmage!

Naši člani so na domači tekmi premagali ekipo KMN Sevnica z rezultatom 5:3, ob polčasu je bilo 3:0. Dva zadetka je za Litijo dosegel Matej Fideršek, po enega pa so dodali Jonhn Lennon, Denis Totošković in Arnon. S to zmago naša ekipa ostaja na tretjem mestu lestvice, na prvih dveh sta Ptuj in Dobovec. V naslednjem krogu našo ekipo čaka gostovanje v najstarejšem slovenskem mestu, Ptuju. Slednji so tudi ena od dveh še neporaženih ekip. Čestitke naši ekipi za zmago in ponovno primat ob Savi!

Luka Jamnik, igralec FC Litija:
"Zmaga je tu. Ne steče pa nam povsem igra tako kot si želimo, čeprav treniramo dobro. Tudi ta igra nasprotnika z vratarjem nam dela probleme, ampak tudi to bomo popravili. Moramo še bolj stopiti skupaj. Kar se same igre tiče - niti ni tako slabo. Pripravljali smo si lepe priložnosti, žal žoga ne gre v mrežo, ostaja pa grenak priokus te igre z golmanom. Veselim se že nadaljevanja, ko bomo popravili svoje napake in odigrali tako kot je treba. Malo se še pozna neuigranost zaradi velikega števila novincev, vendar delamo na tem in tudi sami kemiji med igralci. Komaj čakam nadaljevanje in gremo na naslov prvaka!"

litijasevnica