Članska ekipa, ki jo vodi Senudin Džafić, je v novo leto vstopila z zmago.

Naša članska ekipa je bila z rezultatom 4:2 boljša od ekipe Siliko, ki jo vodi nekdanji igralec našega kluba, Mile Simeunović. Siliko je z zadetkom Muratagića dobil polčas z 0:1, nato pa so naši fantje na začetku drugega polčasa zrežirali preobrat. Najprej je izenačil Arnon, ki je zadel s strelom od daleč, nato pa je v isti minuti s šestih metrov zadel še kapetan Gašper Vrhovec. Prekršek za najstrožjo kazen je bil storjen nad danes razpoloženim Fiderškom. Slednji je svojo dobro igro kronal z zadetkom za 3:1 v 29. minuti. Siliko je poizkusil z vratajem v polju, kar se jim je obrestovalo v 34. minuti, ko je zadel vratar Nejc Berzelak. Vse upe za izenačenje pa je pokopal Jonhn Lennon, ki je zadel v 40. minuti. Tako je naša ekipa zabeležila lepo zmago za začetek novega leta ter se utrdila na tretjem mestu lestvice. V dresu našega kluba je debitiral Leitao, ponovno pa sta zaigrala Abraham ter Matic Račič. Abraham je za naš klub igral že v prejšnji sezoni, Račič pa se je v ekipo vrnil po nekaj letni odsotnosti. Na tem mestu tudi čestitke ekipi Siliko za odlično tekmo, našim fantom pa za lepo zmago! V naslednjem krogu nas čaka gostovanje v Sevnici.

Posnetek tekme (KLIK)

FC Litija – Siliko Vrhnika 4:2 (0:1)
0:1 Muratagić (14.), 1:1 Arnon (23.), 2:1 Vrhovec (23./6m), 3:1 Fideršek (29.), 3:2 Berzelak (34.), 4:2 Jonhn Lennon (40.)