Člansko moštvo FC Litija je v predzadnjem krogu rednega dela 1. SFL prišlo do zmage.

Tokrat je v Litiji gostovala ekipa KMN Oplast Kobarid, ki je sestavljena iz izkušenih in mladih igralcev in zna povzročati ogromno težav vsaki ekipi. Oplast je z avtogolom Šturma in zadetkom Nejca Kovačiča hitro povedel z 0:2. Naša ekipa se je v nadaljevanju zbrala in do polčasa rezultat izenačila. Strelca sta bila Jonhn Lennon in Abraham Sanchez Martinez, ki je dosegel svoj prvenec v dresu FC Litija, za kar mu iskreno čestitamo! V drugem polčasu pa je za zmago poskrbel kapetan Gašper Vrhovec, ki je zadel dvakrat - enkrat iz prostega strela, drugič s strelom šestmetrovke. V zadnjem krogu naša ekipa gostuje v Zagorju, kjer bo njihov nasprotnik ekipa ŠD Mlinše. Čestitke našim igralcem za zmago! 

FC Litija – KMN Oplast Kobarid 4:2 (2:2)
0:1 Šturm (3./AG), 0:2 Kovačič (8.), 1:2 Sanchez (11.), 2:2 Lennon (13.), 3:2 G. Vrhovec (23.), 4:2 G. Vrhovec (29.)