Članska ekipa je v četrtfinalni seriji prišla do prve zmage.

Varovanci trenerja Senudina Džafića so slavili na prvi četrtfinalni tekmi. V domači športni dvorani je bila naša ekipa boljša od ekipe KMN Oplast Kobarid z rezultatom 2:1, ob polčasu je Oplast vodil 0:1. Goste je že v 3. minuti v vodstvo popeljal Dani Vulikić, kar je bil rezultat polčasa. V drugem polčasu so naši fantje zaigrali veliko bolje in v 25. minuti je izenačil Gašper Vrhovec. Za zmago je zadel še naš drugi reprezentant Matej Fideršek, ki je zadel v 30. minuti srečanja. Oplast je še enkrat več potrdil, da zna biti zelo neugoden tekmec za Litijo, vendar so naši igralci z ekipno borbenostjo in izkušnjami premagali goste iz Kobarida. Serija se sedaj seli v Kobarid - ekipo čaka druga tekma naslednji petek, igra se na dve zmagi. Čestitke fantom za zmago!

FC Litija – KMN Oplast Kobarid 2:1 (0:1) (1:0 v zmagah)
0:1 Vulikić (3.), 1:1 G. Vrhovec (25.), 2:1 Fideršek (30.)

Več na futsal.si (KLIK), lahko pa si ogledate tudi POSNETEK TEKME (KLIK).