Članska ekipa, pod vodstvom Senudina Džafića, je prišla do pomembne polfinalne zmage.

Po porazu na prvi tekmi v Litiji, je tokrat naša ekipa gostovala na Vrhniki. Tudi tokrat je povedel Siliko že v 1. minuti, izid polčasa pa je tik pred koncem postavil Matej Fideršek s šestmetrovke. V drugem polčasu smo spremljali zanimivo dinamično tekmo, nekajkrat se je v vratih izkazal Igor Bratić. Vodstvo Litije z 1:2 je prinesel Jonhn Lennon v 32. minuti po odlični kombinaciji iz avta. Končni rezultat pa je postavil Leitao v zadnji minuti srečanja in tako potrdil pomembno zmago v boju za finale 1. SFL. Čestitke naši ekipi za zmago!🔵⚪

Zahvala pa tudi našim navijačem, Litijskim levom, ki so poskrbeli za dvig samozavesti in podporo na poti na Vrhniko! Hvala navijači, z vašo podporo je lažje! 🦁🔵⚪

Posnetek tekme (KLIK)