Članska ekipa, ki jo vodi Senudin Džafić, je slavila na drugi finalni tekmi.

Po streljanju šestmetrovk je bila naša ekipa z 9:8 boljša od ekipe FK Dobovec. Po rednem delu je bilo 2:2, ob polčasu 1:1. Zadetka v rednem delu sta dosegla Jonhn Lennon in Josip Jurić, ki je zadel sedem sekund pred koncem. S šestih metrov so za našo ekipo zadeli: Gašper Vrhovec, Jonhn Lennon, Arnon, Tine Šturm, Timi Debeljak, Marko Bjelčević in Patrick Osredkar. Junak pa je bil, z dvema ubranjenima šestmetrovkama, vratar Igor Bratić. Čestitke ekipi za pomembno zmago! 🔵⚪

Na tem mestu našemu igralcu, Mateju Fideršku, želimo čimprejšnje okrevanje po poškodbi, ki jo je staknil v prvem polčasu! Drži se Fida! Ta zmaga je posvečena tebi! 🙏💪

Opravičilo pa tudi vsem, ki ste si tekmo želeli ogledati v spletnem prenosu. Žal se je sesul internetni sistem v dvorani, zato nismo morali oddajati tekme v živo. Bo pa od sobote dalje na voljo posnetek celotne tekme. Hvala za razumevanje.

Hvala pa tudi vsem navijačem, ki ste se po več kot letu dni zbrali v naši športni dvorani!