Članska ekipa se je uvrstila na zaključni turnir četverice pokala Terme Olimia.

Ekipa je danes gostovala v Ljutomeru pri ekipi KMN Meteorplast in branila prednost s prve tekme, ki smo jo dobili z 3:1. Na koncu so se igralci do zadnje sekunde borili za vozovnico za Podčetrtek, saj so domačini danes na koncu slavili z 4:2. Naša članska ekipa se je tako, zaradi več doseženih golov v gosteh, uvrstila na final four. Zadetka za našo ekipo sta dosegla Tine Šturm in Paulo Ferreira. Na tem mestu čestitke ekipi KMN Meteorplast za odigrano tekmo in zmago, mi pa bomo skušali igro hitro pozabiti. O naslovu prvaka bo tako četverica klubov (FC Litija, Siliko, FC Ptuj, FK Dobovec) odločala na finalnem turnirju, ki bo že desetič v Podčetrtku, to pot med 4. in 5. marcem. Žreb polfinalnih parov bo v ponedeljek, 21.2.2022 na sedežu NZS.