Članska ekipa, ki jo vodi Andrej Dobovičnik, je 22.4. 2022 gostovala na Vrhniki.

Na drugi polfinalni tekmi je gostovala pri ekipi Siliko in prišla do pomembne zmage. Tako jo sedaj le še zmaga loči od igranja v finalu. Prvi polčas so naši igralci odigrali bolje in povedli z 0:3, domačini so tik pred koncem polčasa zadeli za 1:3. V drugem polčasu je nato Siliko hitro zmanjšal na 2:3. Po dveh rumenih kartonih je bil v 29. minuti izključen kapetan Gašper Vrhovec, kar pa domačini niso izkoristili. Še več - naši so kasneje zadeli za 2:4, Siliko pa je poizkusil z vratarjem v polju. Naši igralci so jih kaznovali in zasluženo slavili z rezulatom 2:6. Po dva zadetka sta dosegla Paulo Ferreira in povratnik po poškodbi Jediael Mota, po enega pa Marko Bjelčević in Uroš Martič. Na tem mestu tudi zahvala našim navijačem, ki so prišli ekipo spodbujati na Vrhniko. Tretja polfinalna tekma bo na sporedu že v torek, 26.4. ob 20. uri v ŠD Litija. Vabljeni v čim večjem številu. Čestitke ekipi za prikazano! 🔵⚪️