Ekipa U19 nadaljuje z odličnimi predstavami v svoji kategoriji.

Varovanci trenerja Luke Bregarja (danes so mu asistirali Željko Pijetlović, Abraham Sanchez Martinez in Matevž Osredkar) so v šestem krogu lige U19 še šestič zmagali. Tokrat so z visokih 17:1 premagali ekipo Senčila Senica Oplotnica. Ob polčasu je bil rezultat 5:1, nato pa so naši mladinci prestavili še prestavo višje ter prišli do sedemnajstih zadetkov. Pet zadetkov je dosegel Marko Bjelčević, tri je dosegel Patrick Osredkar, po dva so dodali Vid Kos, Timotej Debeljak, Kristjan Mohar in Lovro Skrinjar, enega pa je prispeval Jan Mrva. Veseli tudi dejstvo, da so priložnost za igro dobili vsi igralci, ki so bili danes v postavi. S šestimi zmagami na šestih tekmah naša ekipa zaseda prvo mesto na lestvici, res pa je, da imajo nekatere ekipe po tekmo ali dve manj (z našo ekipo se lahko po točkah izenačita Siliko in Meteorplast). V naslednjem krogu naša ekipa gostuje v Sodražici pri ekipi Extrem. Čestitke našim fantom za zasluženo zmago!

Več o ligi U19 pa če kliknete TUKAJ.

160537871 783148599266387 6363994859191319493 n